Jak działa nauka angielskiego w LionHeart

Drodzy Rodzice, często zastanawiacie się, czy warto skorzystać z LionHeart, czy posyłać dziecko na naukę metodą niestandardową, pełną gier i zabaw. Wszak stare dobre siedzenie w ławce nad książką i ćwiczeniami jest sprawdzone i u niejednego zadziałało. Tymczasem wykorzystanie naturalnych zdolności dziecka, jego ciekawości świata, łatwości uczenia się rymowanek, przynosi efekty i to jakie!

W LionHeart uczymy tak, by dziecko lubiło nasze zajęcia, by nabywało czynną znajomość języka w kontekście wielkiej radości i robiło to chętnie, a co najważniejsze – naturalnie, nawet nie zdając sobie sprawy, że się czegoś uczy. Tak właśnie działa metoda Genki English, dostosowana do rytmu rozwoju dziecka. Czasami uczniowie nawet nie chcą się przyznać rodzicom, co robią na zajęciach, i znajomość angielskiego ujawnia się np. dopiero podczas zagranicznych wakacji. Albo gdy dziecko wie, że uczestniczy w ważnym filmie 🙂

Pola, która udzieliła nam wywiadu, ma 9 lat, uczy się angielskiego od 3 lat, tylko w LionHeart, dwa razy w tygodniu po 45 min. Za granicą była tylko raz, w Czechach, ale bardzo chętnie wyjedzie do kraju, w którym będzie mogła rozmawiać po angielsku 🙂 Thank you, Pola!

Julia, która robiła tak pięknie gwiazdy, uczy się nieco krócej, ale umie nie mniej 🙂 Respect!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: