O nas

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci (z klas 0-4) języka angielskiego, a od jesieni 2017 r. wprowadziliśmy naukę matematyki dla dzieci klas 4-6. W 2018 r. poszerzamy grupę z matematyki o klasy 7-8 oraz wprowadziliśmy nauczanie angielskiego dla klas 5-8. Zmieniliśmy też nazwę z CocoMonkey+ na LionHeart. Nasze doświadczenie w edukacji liczy w sumie ponad 30 lat. Ja – główna animatorka zajęć – mam wydany przez University of Cambridge certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) i jestem certyfikowanym nauczycielem metody Genki English, w stałym kontakcie z jej twórcą, Richardem Grahamem. Matematyką zajmuje się mąż, lekarz i edukator medyczny, cierpliwy tłumacz i wzbudzacz miłości do matematyki 🙂

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się w Markach i w Warszawie, w Szkole Podstawowej nr 52 na Targówku. Zajęcia z matematyki odbywają się w naszej siedzibie w Markach.

Przez cały rok możesz się z nami skontaktować i umówić dziecko na lekcję próbną: zadzwoń na nr 501 050 909 (sekretariat).