Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty: nasze repetytoria

W tym roku prowadzimy nie jedno, a dwa repetytoria: z matematyki i z angielskiego. I ruszamy wraz z początkiem roku szkolnego!

Miejsca i terminy:

Repetytorium z matematyki przed egzaminem ósmoklasisty

  • Marki: soboty w godzinach 9.30-11.30, początek 7 września
  • Warszawa: Szkoła Podstawowa nr 52 przy ul. Samarytanka 11A, soboty w godz. 16.00-18.00, początek 14 września

Repetytorium z angielskiego przed egzaminem ósmoklasisty

  • Marki: soboty w godzinach 13.30-16.30, początek 14 września
  • Warszawa: soboty w godzinach 9.30-12.30, początek 14 września

Zapisy i informacje: dzwoń 509 434 454

Braki miejsc w liceach, olimpijczycy, którzy nie dostali się do wymarzonych szkół, strajki, niepewność – chaos w edukacji trwa. Matematyka spędza sen z oczu niejednemu uczniowi i rodzicowi. W zeszłym roku wprowadziliśmy REPETYTORIUM, dzięki któremu nasi uczniowie błysnęli na egzaminie z matematyki: uzyskiwali poprawę rzędu od 19% na egzaminie próbnym do 73% na końcowym, albo (inny uczeń) od 5 do 50%. A nasz najlepszy uczestnik zdobył 90% pkt 🙂

Dziś uruchamiamy zapisy na repetytorium ósmoklasisty z dwóch przedmiotów: MATEMATYKI oraz JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Oba te egzaminy mają ogromne znaczenie dla punktacji, która wpływa na to, czy dziecko dostanie się do dobrej szkoły. Przy czym – uwaga, to ważne! – dobra znajomość angielskiego czy dobre oceny z matematyki wcale nie gwarantują wyniku testów. Testy…. to testy. Mają swoją specyfikę i właśnie nią się będziemy zajmować w czasie tych zajęć. Oba repetytoria ruszają od września, trwają aż do egzaminu i odbywają się w soboty. Zajęcia obejmują:

  • intensywne powtórzenie podstaw materiału obowiązującego w szkole podstawowej;
  • ćwiczenie testów egzaminacyjnych.

Po co 8-klasistom kurs przygotowujący do egzaminu? Po to, że egzamin „NIE MA NIC WSPÓLNEGO” z tym, co się przerabia na zajęciach w szkole. Tak mówią uczniowie, gdy widzą zadania egzaminacyjne. Na repetytoriach przez rok będziemy powtarzać podstawy z matematyki i angielskiego, uzupełniać braki i nade wszystko robić, robić i jeszcze raz robić testy. Aby uczeń nie doznał szoku, gdy zobaczy pytania na egzaminie, tylko rozwiązał je tak, jak to robił regularnie przez rok.

Uwaga! Celem repetytorium jest przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, nie jest natomiast przerabianie bieżącego materiału z klasy ósmej. Materiał bieżący z matematyki realizowany jest na regularnych zajęciach, które jak najbardziej można łączyć z repetytorium (uczniowie uczęszczający na oba kursy otrzymują rabat zgodnie z cennikiem).

Zapraszamy! Zapisy pod nr 509 434 454. Nie czekaj – liczba miejsc ograniczona!

3 myśli w temacie “Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty: nasze repetytoria

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: