Startują kursy do egzaminów!

Drodzy Państwo

Jak co roku z początkiem września ruszają kursy do egzaminów:

• repetytorium do egzaminu ósmoklasisty (matematyka)
  • repetytorium do egzaminu ósmoklasisty (język angielski)
  • repetytorium do matury podstawowej (matematyka)
  • kurs do egzaminu B2 First

W trakcie kursów gruntownie przerabiane są zagadnienia obowiązujące na egzaminach i praca odbywa się w sposób interaktywny, uczniowie pracują wspólnie z nauczycielem i trenują swoje umiejętności oraz powtarzają cały obowiązujący materiał. To doskonała okazja, by wypełnić luki w wiedzy i samodzielnie (ale pod okiem nauczyciela) przetrenować odpowiedzi na zadania egzaminacyjne. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez pretensji i stresu, warunkiem są wyłącznie chęci do pracy.

Tryb zajęć jest stacjonarny, ale z możliwością hybrydową: uczniowie chorzy mogą dołączyć do zajęć zdalnie (na platformie Zoom). Mamy co roku uczniów z innych regionów Polski, którzy również uczestniczą w naszych kursach w trybie online.

Kurs do egzaminu ósmoklasisty z matematyki obejmuje wariant podstawowy (zajęcia w soboty w godzinach 10:00-12:00, w oparciu o podręczniki wydawnictwa Nowa Era) oraz dodatkowe kursy rozwiązywania zadań z treścią oraz rozwiązywania zadań egzaminacyjnych CKE z poprzednich lat.

Kurs do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego odbywa się w oparciu o podręcznik wydawnictwa MacMillan, multimedia/Internet oraz zadania egzaminacyjne.

Kurs do matury podstawowej z matematyki to intensywna praca z dostarczanymi przez nas zadaniami oraz prace domowe (dobrowolne), a pod koniec próbne egzaminy maturalne.

Kurs do egzaminu Cambridge B2 First odbywa się w oparciu o znakomity podręcznik National Geographic Learning, multimedia i trwa co najmniej 2 lata, z możliwością wyboru dwóch wariantów: z pracami domowymi i bez prac domowych.

Chętnie odpowiemy na pytania: dzwoń na nr 509 434 454, sprawdź cennik lub skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia.