Matura z matematyki 2023

Już we wrześniu uruchamiamy kontynuację kursu do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Zajęcia będą odbywały się stacjonarnie (z możliwością dołączenia online), dwa razy w tygodniu po 2 godz. zegarowe, w lokalu LionHeart przy ul. Dużej 32/3 w Markach (naprzeciwko osiedla Horowa Góra).

Kurs jest intensywny, bo z racji problemów związanych z latami pandemii wielu uczniów wymaga powtarzania tematów praktycznie od podstaw. Świadczy o tym choćby fakt, że uproszczony egzamin maturalny na poziomie podstawowym zdający w tym roku uznawali za wyjątkowo trudny.

Kurs obejmie gruntowne powtórzenie 15 głównych tematów ze szkoły średniej: od funkcji przez trygonometrię po prawdopodobieństwo i statystykę. Równolegle będzie omawiana algebra (przede wszystkim funkcje) oraz geometria. Jeśli tylko pozwoli na to tempo pracy grupy (zwłaszcza gotowość do odrabiania prac domowych), przeprowadzimy także egzaminy próbne.

Sprawdź aktualny cennik. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 509 434 454. Zapisy: skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: