FIRST MINUTE: kursy matematyki w szkole średniej

Klasa I

Naszym zdaniem niezmiernie ważne jest, by zapewnić wsparcie w matematyce w pierwszej klasie szkoły średniej. Nader często bowiem uczniów zaskakuje tempo nauki i ilość materiału do przerobienia, zupełnie niewspółmierne z tym, z czym mieli do czynienia w szkole podstawowej. W I klasie szkoły średniej przerabiane są tematy, których zrozumienie i opanowanie są kluczem do matematyki w klasach II-IV, zaniedbanie ich na którymkolwiek etapie szybko skutkuje zaległościami, które utrudnią naukę w kolejnych miesiącach.

Kurs matematyki dla I klas szkół średnich w Lionheart rozpoczyna się z początkiem września. Obejmuje 2 zajęcia po 2 godz. zegarowe. Po każdych zajęciach możliwe są indywidualne konsultacje. Cena FIRST MINUTE to 399/mies.

Kurs ma charakter hybrydowy: jest stacjonarny z możliwością uczestnictwa online w razie choroby.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 509 434 454. Zapisy: skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia

Matura poziom podstawowy

Uczniowie, którzy przystąpią do matury w 2023 r., mierzą się nie tylko z samą maturą, ale dwoma latami zajęć online. O skali problemu świadczy fakt, że w tym roku matury z matematyki nie zdało 1 na 5 uczniów (podobnie jak w poprzednich latach), a uczniowie mimo uproszczenia zakresu materiału odbierali egzamin jako wyjątkowo trudny.

Nasz kurs do matury obejmuje 2 zajęcia po 2 godz. w tygodniu i powtarza 15 głównych tematów ze szkoły średniej: od funkcji przez trygonometrię po prawdopodobieństwo i statystykę. Materiał będzie omawiany dwutorowo: jeden dzień w tygodniu będzie poświęcony funkcjom i algebrze, drugi geometrii. Wiele zagadnień może wymagać tłumaczenia praktycznie od zera i będzie na to czas; wiele będzie też zależeć od motywacji samych uczniów i pracy poza zajęciami (są prace domowe, ale bez ocen).

Kurs ma charakter hybrydowy: jest stacjonarny z możliwością uczestnictwa online w razie choroby.

Sprawdź cenę w cenniku. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 509 434 454. Zapisy: skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia

Klasy II, III i IV

Z uwagi na bardzo duże różnice w sposobach realizacji programów w poszczególnych szkołach i klasach do poprowadzenia zajęć niezbędne jest zebranie grupy min. 5 uczniów z jednej klasy, aby przerabiać zagadnienia w tempie dostosowanym do zajęć w szkole. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. 509 434 454.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: