Szybki kurs matematyki w ferie zimowe

W tegoroczne ferie zimowe jak co roku organizujemy kurs matematyki dla siódmo- i ósmoklasistów. W tym roku tematem będą bryły (figury przestrzenne) przerabiane od A do Z. Argumenty za: temat obowiązuje na egzaminie ósmoklasisty, w klasie ósmej jest bardzo szybko bardzo mocno poszerzany, uczniowie często nie mieli go W OGÓLE przerabianego w ostatnich 3 latach z uwagi na strajk nauczycieli i dwie fale pandemii, więc NIE MAJĄ co poszerzać (skutków można się domyślać i im ma przeciwdziałać nasz kurs). Temat sprawia wielu uczniom spore trudności i obowiązuje również na maturze.

Charakter kursu: online z możliwym uczestnictwem stacjonarnym (w siedzibie LionHeart w Markach przy ul. Okólnej 12c); z uwagi jednak na znacznie większe zainteresowanie zajęciami online przeprowadzenie zajęć stacjonarnych zależy – z powodów technicznych – od liczby chętnych na formę stacjonarną.

Kurs obejmuje 5 zajęć, od wtorku do soboty (8-12.02.2022), po 1,5 godz. dziennie (wtorek-piątek od 10.00 do 11.30, w sobotę od 15.00 do 16.30).

Zapisy: zadzwoń na nr tel. 509 434 454 lub skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą).

Kurs odbywa się w ferie zimowe, w czasie wolnym, dlatego BARDZO PROSIMY, aby nie zmuszać uczniów do udziału w nim. Kto chce podzielać z nami radość z rozwikływania zadań – zapraszamy gorąco, kto woli odpoczywać – niech koniecznie odpocznie. Niezdecydowani – weźcie pod uwagę, że w ósmej klasie bryły pojawią się w szkole tuż po feriach i będą bardzo trudne. A po naszym kursie będą znacznie prostsze 🙂

Do zobaczenia!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w lokalu prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chętnych. Zapisy: zadzwoń na nr tel. 509 434 454 lub skorzystaj z formularza Zgłoś ucznia

Cena kursu: 259 zł (dla aktualnych kursantów LionHeart bezpłatnie).

%d blogerów lubi to: