Matma: mamy aż dwa kursy dla klas ósmych

Ten rok jest szczególny. W klasę ósmą wkroczyły roczniki, które przeżyły dwa poważne zawirowania w II semestrze 2019 i 2020 r. Uczniowie, którzy mieli problemy z matematyką, potrzebują dziś wsparcia jeszcze bardziej.

Mamy dwa rodzaje zajęć z matematyki przeznaczone dla uczniów klas ósmych:

• repetytorium, czyli kurs przygotowujący do egzaminu – to ostatnia szansa na wyrównanie zaległości z poprzednich klas (I semestr) oraz okazja do przerobienia dużej liczby testów egzaminacyjnych (II semestr);
  • zajęcia bieżące – tu realizujemy wyłącznie zagadnienia z programu klasy ósmej. Nie robimy testów egzaminacyjnych, zajmujemy się tematami przerabianymi w klasie ósmej w szkole. Tempo w klasie ósmej jest ekstremalne i zupełnie nie ma tu czasu na powtarzanie i systematyzowanie wiedzy z poprzednich klas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: tel. 501 050 909