Kursy do egzaminów dla klas ósmych

Skorzystaj z OSTATNICH DNI PROMOCJI, niższe ceny tylko do końca września. Stacjonarnie i online! Już w sobotę kolejne zajęcia z cyklu „Repetytorium z matematyki” i „Repetytorium z angielskiego” przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Nasze kursy:

• trwają do samego egzaminu
  • powtarzają, systematyzują i uzupełniają wiedzę
  • ćwiczą umiejętność rozwiązywania testów egzaminacyjnych.

Kursy odbywają się w sobotę w Markach w SP1, każdy trwa 2 godz. Uczniowie spoza Marek uczestniczą w kursie zdalnie (prowadzimy streaming online w aplikacji Zoom), jest to rozwiązanie także dla uczniów, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się w sali.

W przypadku angielskiego ten kurs zalecamy jako jedyne zajęcia pozalekcyjne dla klas ósmych.

W przypadku matematyki skupiamy się na utrwalaniu wiedzy z klas 1-7, uzupełnianiu uzupełnianiu zaległości (w tym podstaw z dwóch okresów braku zajęć w szkołach, w 2019 i 2020) i rozwiązywaniu dużej liczby testów egzaminacyjnych.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? DZWOŃ: 509 434 454