Daj dziecku szansę na edukację

Edukacja nie może stanąć, kto z młodych ludzi się dziś w niej odnajdzie i będzie pracować mimo pandemii, wygra życie. My dajemy im szanse na lekcjach z matematyki i angielskiego.

Czy szkoła ruszy stacjonarnie, czy online, my poprowadzimy z Waszymi dziećmi dobre zajęcia. Umiemy uczyć online – jako jedna z nielicznych prywatnych placówek uruchomiliśmy zajęcia online już pierwszego dnia ograniczeń w marcu 2020. Przeprowadziliśmy uczniów przez program, wchodząc z nimi w interakcje, tłumacząc i układając w głowach nowe zagadnienia. Bez zrzucania na ich barki konieczności studiowania linków czy odrabiania ton prac domowych. Przeprowadzimy i w tym roku i zrobimy to z pasją i zaangażowaniem. Też jesteśmy rodzicami.

Sprawdź Cennik zajęć w roku szkolnym 2020/21