Przygotuj się z nami do egzaminu 8-klasisty: matma i angielski

Już 5 września w sobotę ruszają nasze dwa kursy – z matematyki i angielskiego – przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Zaczynamy bardzo ważne zajęcia dla klas 8. Porządne przygotowania do egzaminu. Umiemy nauczać i stacjonarnie, i online, całą wiosnę przygotowywaliśmy naszych uczniów – i zrobiliśmy to SKUTECZNIE 🙂 Możemy też uruchomić grupę online dla uczniów spoza Marek.

NIE CZEKAJ, czas ucieka, dzwoń:

509 434 454

Pandemia dramatycznie odbiła się na edukacji dzieci, co odczuliśmy na własnej skórze. Egzaminy jednak są nieubłagane i sprawdzają opanowanie całego materiału bez żadnych ulg z powodu pandemii. Tegoroczne ósme klasy bardzo, znacznie bardziej niż w zeszłych latach, potrzebują uzupełniania wiedzy, jej powtarzania, ugruntowania i usystematyzowania.

To już 3 edycja repetytorium. Co rok cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, dzięki całorocznej pracy nieraz udaje im się poprawić wyniki egzaminów o nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do grudniowych próbnych.

Zapraszamy Was na:

  1. Repetytorium do egzaminu z matematyki – tylko do końca grudnia cena promocyjna!
  2. Repetytorium do egzaminu z angielskiego – tylko do końca grudnia cena promocyjna!

Zajęcia odbywają się co sobotę przy ul. Bandurskiego (2 godz.).

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? DZWOŃ: 509 434 454

To ostatni moment na zwiększenie szansy dostania się do wymarzonej szkoły średniej!

Nie oszukujmy się, egzamin ósmoklasisty jest i będzie trudny – ma przecież równo rozłożyć między uczniami punkty procentowe od zera do stu, aby ułatwić rekrutację szkołom średnim. To zupełnie inny cel niż szkolnych sprawdzianów, które mają potwierdzić, że uczeń nabył określony poziom wiedzy. Dlatego od dawna powtarzamy to, co mówią nasi uczniowie: że na egzaminie zadania zupełnie nie przypominają tych, które są robione w szkole. Trzeba więc bardzo dużo ćwiczyć, aby go dobrze zdać – dlatego najpierw powtarzamy materiał, a od połowy roku szkolnego skupiamy się na rozwiązywaniu TESTÓW EGZAMINACYJNYCH. 

Testy, testy, testy i jeszcze raz testy pozwolą „zaprzyjaźnić” się ze skomplikowaniem pytań i są OSTATNIĄ SZANSĄ na przyswojenie sobie braków w umiejętnościach!

Startujemy 5 września 2020 r. Nie czekaj. Na każdych zajęciach robimy kolejną porcję materiału. Nie trać ich! Dzwoń: 509 434 454

3 myśli w temacie “Przygotuj się z nami do egzaminu 8-klasisty: matma i angielski

  1. Mój syn „orzeł” korzystał z zajęć Repetytorium z matematyki i powiem tak, nie zastanawiajcie się to jest najlepsze co możecie zrobić dla swojego dziecka, Pan Andrzej to mistrz spokoju i sposobu na ucznia, syn chodził chętnie i wracał podekscytowany że już „coś” umie a na koniec dostał się do szkoły pierwszego wyboru więc nic więcej pisać nie trzeba. Dziękuję za wszystko i już od września wracamy👍

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: