Zawalcz o punkty na egzaminie ósmoklasisty!

Zawsze jest czas, by się podciągnąć i zdobyć więcej punktów. Teraz jesteśmy na ostatniej prostej. Dla ósmoklasistów mamy aż cztery kursy!

Nie czekaj, dzwoń teraz: 501 050 909

1. Repetytorium do egzaminu z matematyki – tylko do końca grudnia cena promocyjna! Od stycznia wchodzimy w etap TESTÓW – testy, testy i tylko TESTY! Spotykamy się co sobota na dwie godziny w SP1 przy ul. Okólnej.
  2. Repetytorium do egzaminu z angielskiego – tylko do końca grudnia cena promocyjna! Zajęcia odbywają się co sobotę przy ul. Bandurskiego (3 godz.).
  3. Matematyczny obóz zimowy dla klas ósmych, a na nim INTENSYWNE TESTY EGZAMINACYJNE z matematyki – im więcej zadań zrobisz i zrozumiesz, tym większa szansa na punkty na egzaminie!
  4. Zajęcia z materiału bieżącego – czyli omawianie i ćwiczenie tego, co znajduje się w programie danej klasy – mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w grupie klas ósmych.

Chcesz wiedzieć więcej? Dzwoń: 501 050 909

To ostatni moment na zwiększenie szansy dostania się do wymarzonej szkoły średniej!

Nie oszukujmy się, egzamin ósmoklasisty z matematyki jest i będzie trudny – ma przecież równo rozłożyć między uczniami punkty procentowe od zera do stu, aby ułatwić rekrutację szkołom średnim. To zupełnie inny cel niż szkolnych sprawdzianów, które mają potwierdzić, że uczeń nabył określony poziom wiedzy. Dlatego od dawna powtarzamy to, co mówią nasi uczniowie: że na egzaminie zadania zupełnie nie przypominają tych, które są robione w szkole. Trzeba więc bardzo dużo ćwiczyć, aby go dobrze zdać – dlatego robimy kurs z TESTAMI EGZAMINACYJNYMI.

Testy, testy, testy i jeszcze raz testy pozwolą „zaprzyjaźnić” się ze skomplikowaniem pytań i są OSTATNIĄ SZANSĄ na przyswojenie sobie braków w umiejętnościach!