Nowość: kurs MATEMATYKA dla I klasy liceum

W tym roku realizujemy gorącą prośbę naszych uczniów. Wprowadzamy zajęcia z matematyki dla klas I liceum (poziom rozszerzony i podstawowy). Zajęcia muszą ruszać JUŻ, mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc na każdy poziom, więc spiesz się, bo liczba miejsc się kurczy w tempie błyskawicznym!

Śmiało można powiedzieć, że program z matmy w liceach to po prostu MASAKRA. Analizowaliśmy szczegółowo wszystkie zadania i zagadnienia z programu I klasy przez całe wakacje – poziom rośnie o co najmniej dwa stopnie trudności w stosunku do szkoły podstawowej, likwidacja gimnazjów niespecjalnie została uwzględniona, od uczniów wymaga się BIEGŁEJ znajomości matematyki z zakresu szkoły podstawowej, logicznego myślenia, szybkiego przetwarzania danych, zadania są znacznie trudniejsze, wyniki nieprzewidywalne, o pomyłkę znacznie łatwiej i NIKT NIE BĘDZIE NICZEGO POWTARZAŁ, bo tempo wprowadzania nowych trudnych tematów jest wyjątkowo szybkie.

Ufff… co możemy powiedzieć – zapraszamy do LionHeart na wspólne radosne godziny z matematyką i czerpanie radości z lekcji z Panem Andrzejem (tak, tak, da się czerpać radość z matematyki! 🙂 Zapisy: tel. 509 434 454. Dzwoń bez zwłoki!!! Nie czekaj!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: