Fotorelacja: półkolonie 30 lipca 2019

Dziś dużo się działo! Wyjątkowo trafiła nam się gratka w postaci warsztatów teatralnych z aktorką Martą Markowicz-Dziarkowską z teatru w Olsztynie. Marta zrobiła z dzieci aktorów pełną gębą! Udawały, że są różnymi przedmiotami, odgrywały historie i pozowały do udawanych zdjęć. Fantastycznie, prawda?

Następnie przyszła Pani Paulina Bednarz, która w ramach warsztatu ekologicznego nauczyła nas zasad segregacji śmieci, które wcale nie są takie łatwe i oczywiste, więc wiedza taka na pewno się przyda!

Po takiej dawce warsztatów trzeba było odpocząć, więc w chwili wolnej od deszczu udaliśmy się na boisko, gdzie zrobiliśmy konkurs rzucania balonami wodnymi. Nie ma chyba większej atrakcji niż balony wodne, więc obiecujemy powtórzyć to w formie bitwy na balony w najbliższych dniach 🙂

Na zakończenie dnia nie mogliśmy opuścić codziennej dawki angielskiego, więc po powrocie czekał na nas storytelling „Sneezy bear”, do którego przygotowaliśmy pacynki, aby móc uczestniczyć w opowiadaniu tej historii po angielsku!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: