Fotorelacja: półkolonie 29 lipca 2019

Dzień pierwszy półkolonii czas zacząć! Tradycyjnie rozpoczęliśmy go od ustalenia żelaznych zasad zachowania oraz lekcji angielskiego, w trakcie której nauczyliśmy się, jak zapytać o domowe zwierzątka (a nawet lwa i goryla :-).

Po drugim śniadaniu nasza mistrzyni Ola przeprowadziła ukochane przez dzieci warsztaty „zrób-sobie-slajma” 🙂 Uczestnicy byli zachwyceni, zresztą zobaczcie sami!

Po slajmach przyszedł czas na odrobinę matematyki w praktyce, czyli zajęcia z czytania mapy i wykorzystania skali. Cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem, że aż nasz pan od matmy był zaskoczony 🙂 Udało się nauczyć nawet tych, którzy twierdzili, że nigdy w życiu nie zrozumieją, jak działa skala! Zachwyt – zapraszamy do nas zatem w trakcie roku szkolnego – na zajęcia z matematyki!

Po obiedzie nadszedł czas na zajęcia sportowe – z racji pogody poszliśmy na halę sportową, ale było super!

A na koniec mieliśmy dziś niespodziankę – drugi warsztat slajmów! Dzieci nie dały odejść naszej mistrzyni Oli bez drugiej tury, tym razem białych i ogromniastych glutków. Zobaczcie, jak ją przekonywały! Trudno odmówić takiej pełnej energii radości, prawda?