Głodna rosiczka: nasz majowy storytelling!

Bohaterką dzisiejszej opowieści była Venus, a hungry fly catcher, czyli głodna rosiczka.

Dzieci odgrywały historię Venus, bardzo dużo przy tym mówiąc po angielsku! „Delicious”, „I told you so” oraz „I want to eat” zostały przerobione w tę i we w tę, przeżyte i zapamiętane.

Nic tak nie uczy języka angielskiego, jak przeżycie ciekawej i pouczającej historii! Były z nami ślimak (a snail), osa (a wasp), chrząszcz (a beetle) i muszka (a fly), a na koniec wszyscy mogli zjeść wraz z Venus żelki, tak więc znajomych i entuzjazmu było co niemiara.

Kolejny storytelling już po wakacjach. Wypatrujcie zapowiedzi na fejsie i instagramie! Kliknij w galerię i obejrzyj zdjęcia 🙂

Storytelling to interaktywne czytanie z dziećmi bajek po angielsku. Angażuje w historię i uczy w ten sposób zwrotów, słówek i kojarzy je z realnymi sytuacjami w życiu. Prowadzimy takie warsztaty dla dzieci w Markach co miesiąc. Obserwujcie naszą stronę, aby nie przegapić kolejnego storytellingu!